System rur do odkurzaczy centralnych

System rur do odkurzaczy centralnych

 

System rur odkurzaczy centralnych Allaway to kompletny zestaw gotowych do montażu części. Po łatwym procesie projektowym, system rur jest prosty do złożenia, bez użycia kleju i innych specjalnych narzędzi. Optymalnie dobrane rozmiary części kolanowych, gładkie i wytrzymałe wewnętrzne powierzchnie rur, optymalna średnica rur oraz odpowiednio spasowane połączenia zapewniają, że sys­temy Allaway posiadają najlepsze właściwości przepływowe na rynku.

Rury łączy się ze sobą bez szwów (trwałych połączeń). Istnieje kilka opcji montażu w

zależności od typu projektowanej instalacji.

Wewnętrzna powierzchnia rur jest bardzo gładka. Wszystkie kolana są zaokrąglone, a miejsca narażona na dużą erozje odpowiednio wzmocnione.

System rur może być zamontowany w domach w różnym wieku i stylu, w sufitach podwieszanych, a nawet szafkach czy pod schodami. Rozbudowa istniejącego systemu jest również bardzo łatwa.

PPZEPŁYWY

 

ruda do odkurzacza centralnegoOdkurzacze centralne Allaway używają własnych systemów rur, specjalnie zaprojektowanych do systemów Allaway. System rur Allaway jest wyni­kiem długiego i bardzo skrupulatnego procesu rozwoju. Średnica zewnętrzna rur Allaway wynosi 44 mm, średnica wewnętrzna 40 mm. Rury posiadają optymalne właściwości przepływowe. Optymalnie zaprojektowany przepływ, odpowiednio dobrany rozmiar kolan, gładka i wytrzymała powierzchnia wewnętrzna, optymalna średnica i połączenia wciskowe zapewniają najlepszą jakość przepływu, wolnego od możliwości zablokowania rur.

ZALETY RUR DO ODKURZACZY CENTRALNYCH O ŚREDNICY 44 MM

 • Optymalna średnica rur, 44 mm, zapewnia przepływ z prędkością 25 m/s, co gwarantuje skuteczne usuwania wszystkich zanieczyszczeń i kurzu
 • Średnica zewnętrzna 44 mm jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów ścian: drewnianych, murowanych, z cegły oraz wszystkich typów sufitów i podłóg, również w domach zrobionych z prefabrykatów
 • Rurę można łatwo skrócić do wymaganego rozmiaru. Dzięki specjalnej mufie łączącej, przycięte fragmenty rur nadal można połączyć odpowiednio rury.
 • Do montażu nie stosuje się kleju, ani żadnych specjalistycznych narzędzi
 • Materiał, z których zrobione są rury, jest bardzo wytrzymały.
 • Odpowiedni kształt kolan gwarantuje, że nie nastąpi zablokowanie systemu.
 • Instalacja w zimę jest również możliwa. Należy zwrócić jednak uwagę na możliwość rozszerze­nia się instalacji w wyniku zmian temperatury.
 • Nie występuje spadek mocy ssawnej z upływem lat.
 • Ciągła i gładka powierzchnia wewnętrzna rur - brak miejsc akumulacji zanieczyszczeń.
 • Wzmocnione kolana gwarantują długą żywotność produktu, w wyniku zwiększonej odporności na ścieranie.
 • Rury zrobione są z materiałów przystosowanych do recyklingu.
 • Wewnętrzna powierzchnia rur jest bardzo gładka i wytrzymała.
 • Optymalnie zaprojektowane kolana dają gwarancję, że zanieczyszczenia i kurz mogą płynąć przez rury swobodnie. Wszystkie kolana są zaokrąglone, a miejsca narażone na wycieranie wzmocnione.

 

Wyjątkowa konstrukcja systemu rur odkurzaczy centralnych allaway zapewnia niespotykany dotąd komfort oraz niezwykle ciche użytkowanie.

 

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.