Rozwój produktów

Przyszłość odkurzacza centralnego

Jednym z obszarów działalności Allaway jest prowadzenie przez firmę długoterminowego rozwoju produktu. Rozwój odkurzaczy centralnych Allaway jest prowadzony wspólnie przez projektantów Allaway i inżynierów przemysłowych. Produkcja wysokiej jakości odkurzaczy jest gwarantowana przez ele­gancki wygląd, szczegółowo opracowaną technikę i wysoką użyteczność produktu. Wszystkie odkurzacze centralne przechodzą bardzo wymagający proces testowania zanim zostaną dostarczone do klientów. Dla każdej grupy produktów zostały opracowane specy­ficzne procesy testowania.

test odkurzacza centralnego

Testowanie odkurzaczy centralnych

Proces testowania opracowany przez Allaway składa się z dwóch faz. W pierwszej fazie odkurzacz centralny jest testowany przez niezależną, zewnętrzną organizację. Produkty, które przeszły przez tę fazę tes­towania dostają gwarancję bezpieczeństwa i użyteczności. W drugiej fazie, każda  jednostka centralnego odkurzacza jest ponownie testowana przez Allaway w dziale rozwoju produktu.

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.