Misja firmy

odkurzacz centralny to ZDROWSZY DOM

 

Producent odkurzaczy centralnych Allaway dąży do poprawy jakości życia. Codzienne obowiązki stają się prostsze, bardziej komfortowe i zdecydowanie szybsze w wykonaniu. Głównym celem odkurzaczy centralnych Allaway jest poprawa jakości powietrza we wnętrzach domów i mieszkań oraz wywieranie pozytywnego wpływu na zdrowie ludzi.

Działania firmy opierają się  na wiedzy i profesjonalizmie oraz wyznaczane są przez aspekty środowiskowe i potrzeby klientów. Ten stale zorientowany na klienta sposób myślenia, który stosujemy już od dekad pozwolił uzyskać dla marki odkurzaczy centralnych Allaway znak jakości Lloyd's

odkurzacz centalny allaway posiada znak jakości LLoyds

 

Nasza polityka jakości oznacza, że klienci Allaway w całej Europie

otrzymują wysokiej jakości produkty o długiej żywotności, jak i absolutnie profesjonalną obsługę.

Bierzemy również pod uwagę dobro środowiska naturalnego we wszystkich etapach produkcji odkurzacza centralengo.

Korzystanie z materiałów przyjaznych dla środowiska jest ważną częścią naszej polityki jakości.

odkurzacze centralne - kolejne etapy produkcji

 

odkurzacze centralne ALLAWAY NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ

 

Dzięki istniejącej, rozbudowanej sieci importerów, Allaway dostarcza odkurzacze centralne w Europie, Rosji i na Bliski Wschód. Reputacja Allaway, jako rzetelnego dostawcy systemów wysokiej jakości ciągle otwiera drzwi do nowych rynków zbytu.

odkurzacz centralny i ŚLAD EKOLOGICZNY

 

To co pozostawiamy za sobą ma dla nas znaczenie. Dlatego też, nasz proces jakości koncentruje się na użyciu takich materiałów w naszych produktach, które mają najmniejszy wpływ na środowisko. Praktyka pokazuje, że odkurzanie z wykorzystaniem odkurzaczy centralnych często zmniejsza potrzebę częstego wykonywania tej czynności, ponieważ zmniejsza się ilość kurzu. To również prowadzi do mniejszego zużycia energii.

Faktem jest, że brak konieczności użycia worków w naszych odkurzaczach centralnych zmniejsza ilość śmieci w gospodarstwach domowych. Jeśli worek na kurz jest używany, jego duży rozmiar sprawia, że jest on rzadziej wymieniany w porównaniu do zwykłych odkurzaczy. W przypadku użycia worków, filtr odkurzacze centralnego podlega wymianie tylko, gdy jest to konieczne.

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.