odkurzacze centralne - zalety

Dlaczego warto wybrać odkurzacze centralne?

 

1. odkurzacze centralne to WYGODA użytkowania

Używanie odkurzacza centralnego jest łatwiejsze od innych rozwiązań. Nie trzeba podłączać urządzenia do prądu, montować zestawu do sprzątania, przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju.
Po prostu wkładasz giętką rurę do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.

odkurzacze centralne - zalety użytkowania

Odkurzacz centralny to również dodatkowe udogodnienia, np. użycie automatycznych szufelek. Są to urządzenia instalowane na poziomie podłogi w kuchni lub przedsionku, które pozwalają podmiatać do nich kurz i piasek zwykłą zmiotką, bez konieczności sięgania po standardową szufelkę lub zestaw do sprzątania. Zassane w ten sposób powietrze poprzez sieć przewodów przesyłane jest do jednostki centralnej, a następnie po oczyszczeniu wydmuchane na zewnątrz domu.
Wydajność odkurzacza centralnego pozwala na dużo dokładniejsze sprzątanie, które trwa o wiele krócej. Kurz i piasek zostaje bezpowrotnie zassany nie tylko z powierzchni dywanu, ale również spod niego.

 

2. odkurzacze centralne to ZDROWSZY KLIMAT w domu

Odkurzacz centralny oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Wreszcie alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki, zdrowy oddech. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, jak szkodliwe dla zdrowia mogą być alergeny zawarte w domowym kurzu. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu wyposażonym w odkurzacz centralny nie będziesz więcej recyrkulował powietrza z kurzem w trakcie sprzątania. Pozbędziesz się go raz na zawsze.

 

3. Odkurzacze centralne to dobra WARTOŚĆ INWESTYCJI

Odkurzacz centralny jest jedynym produktem AGD, który nie traci na wartości po dokonaniu zakupu. W przyszłości, kiedy będziesz sprzedawał swój dom, kupujący z chęcią zapłaci cenę poniesioną za montaż instalacji centralnego odkurzania w Twoim domu.

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.