O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Publikuję, dlatego że lubię, ale i z powodu tego, że pragnę rozwijać własny warsztat – przez co jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, natomiast chociażby krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i podziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić nieco miłych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia oraz różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem kilku słów od siebie, również jeśli okażą się one krytyczne – dzięki tego rodzaju uwagom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dosyć pokaźny, więc wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać tutaj coś dla siebie!

Polecane