Aktualności

Z radością i dumą informujemy, że w kwietniu 2013 r. firma Allaway otrzymała nagrodę Plus X Award® za zintegrowany System Odkurzaczy Centralnych w następujących kategoriach: - Wysoka jakość - Użyteczność - Funkcjonalność Nagroda stanowi dla nas niezwykle prestiżowe wyróżnienie.
więcej
W dniach 22-23 kwietnia 2013 r. mieliśmy przyjemność gościć reprezentantów firmy Allaway. Byli nimi: pan Pekka Juurinen – dyrektor generalny i pani Maija Salmela – dyrektor eksportu. Wizyta ta dotyczyła bieżących spraw handlowych, marketingowych, instalacyjnych oraz planów związanych ze współpracą. Nasi goście mieli okazję obejrzeć dom w trakcie prac budowlanych, w którym zamontowany został system rur Allaway. Ponadto skorzystali z możliwości zwiedzenia pięknego Krakowa.
więcej
Firma Archon jest jednym z największych i najbardziej znanych biur projektowych w Polsce. Dlatego z dumą informujemy, że w marcu 2013 r. podpisaliśmy z tą firmą umowę w zakresie projektowania systemów odkurzaczy centralnych Allaway (więcej informacji na temat firmy i projektów instalacji znajduje się na stronie: http://archon.pl/odkurzacz-centralny/9675,art).
więcej
W dniach 12-16 marca 2013 r. we Frankfurcie nad Menem odbyły się targi ISH 2013. Jest to największa na świecie międzynarodowa impreza zorganizowana dla branż: klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, ogrzewania, jak również instalacji wodnych i sanitarnych. Na targach tych prezentowane są rozwiązania z zakresu technik łazienkowych, produktów i usług budowlanych, energii, technik klimatyzacyjnych i odnawialnych źródeł energii. Dlatego też nie mogło na nich zabraknąć firmy Allaway – europejskiego producenta odkurzaczy centralnych i jednocześnie lidera w tej dziedzinie.
więcej
W dniach 22-24 lutego 2013 r. uczestniczyliśmy w roli wystawcy w 6. Targach Budowlanych Silesia Building Expo SIBEX w Sosnowcu. Zaprezentowaliśmy nowości w naszej ofercie – produkty Allaway – oraz rozwiązania z zakresu mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła (więcej na temat rekuperacji na stronie: http://www.ecocomfort.pl/).
więcej
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zatem niezwykle istotnym elementem jest poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, w szczególności w zakresie nowo wprowadzanych produktów. Dlatego też we wrześniu 2012 r. nasz zespół odbył szkolenie w siedzibie firmy Allaway w Finlandii.
więcej
Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu 2013 r. podpisaliśmy umowę z firmą Allaway, fińskim producentem odkurzaczy centralnych. Na mocy tej umowy nasza firma, ECO Comfort, została wyłącznym dystrybutorem produktów Allaway w Polsce.
więcej

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.